Гараж 8,5' x 40'
Міні-бункери компанії Metall Comfort виготовлені з високоякісної сталі з використанням таких технологій виробництва, що і великі бомбосховища.
Як вижити під час ядерного вибуху?
Атомна зброя лякає людину найбільше на світі, після того, як люди побачили наслідки її використання в Хіросімі та Нагасакі. Ядерну загрозу сучасники звикли сприймати як фатальну, яка не щадить нікого. Проте експерти запевняють, що навіть перебування за кілька кілометрів від вибуху не означає невідворотну загибель. Найкращий і найнадійніший превентивний захід – підготувати та оснастити всім необхідним спеціальний захисний бункер, до якого слід перебратися, щойно надійшла інформація про загрозу ядерного удару. Але можна підвищити власні шанси на виживання, перебуваючи просто під відкритим небом, якщо знати, як правильно діяти.
Де сховатися під час ядерного вибуху?
Ядерний вибух неможливо не помітити – для нього характерний дуже яскравий спалах. Насамперед на нього не можна дивитися, тому що можна засліпнути. Ще такий спалах – сигнал до дії, тому що у людини обмежений період часу на те, щоб сховатися від наслідків ядерного удару:
- Ідеальне місце, щоб сховатися, – підземне приміщення або кімната з міцними стінами без вікон. Бажано, щоб від зовнішнього середовища простір був відокремлений як мінімум двома стінами – це допоможе вижити при ударній хвилі, яка має величезну руйнівну силу.
- Якщо до притулку далеко, необхідно знайти поглиблення у землі, перешкоду у вигляді дерева, міцного бордюру, іншої перешкоди, сховавшись за нею.
- Якщо немає можливості сховатися, слід впасти на землю, голова повинна знаходитися в протилежній від вибуху стороні, її накривають руками. Потрібно також постаратися не залишати відкритими ділянки тіла, щоб зменшити наслідки ультрафіолетового випромінювання, що загрожує опіками.
Як захиститись від радіації?
Чи не найстрашніший і найнебезпечніший наслідок ядерного вибуху – проникаюча радіація. Радіоактивні промені прошивають все на своєму шляху, проте їхня сила зменшується, коли вони проходять через будь-яку перешкоду. Саме тому потрібно сховатись хоч за чимось масивним, тим часом підшукуючи способи перебратися у бункер від ядерної війни.
Одяг бажано скинути перед входом у укриття – він просякнутий радіоактивними частинками. Далі потрібно прийняти душ із великою кількістю мила, але не намагаючись терти шкіру. Залишатися в притулку слід не менше 24 годин, очікуючи на подальші розпорядження влади.
Якщо ви шукаєте найнадійніший і максимально вигідний варіант, який захистить вас у найбільш критичних ситуаціях, зверніть увагу на протиядерний бункер MAX MINI – в ньому є все необхідне для перебування сім'ї з 6 осіб протягом 1 місяця.
Інвестуйте для збереження життя – вашого та ваших близьких!
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Metall Comfort Service |
- Ціна: Ціну уточнюйте