


Гумова плитка 500х500х30 оливковий
У яких галузях може бути застосована гумова плитка? Чи підійде вона особисто Вам? Гумова плитка виготовляється зі спресованої гумової крихти. Вона довговічна, міцна, зносостійка, травмобезпечна й екологічна. Її застосовують завдяки таким властивостям у абсолютно різних сферах: для дач і садів, спортивних майданчиків і залів, дитячих майданчиків, набережних і санітарно-курортних зонах, у скелях, гаражах і автосервісах і навіть на тваринних фермах. Гумова плитка універсальний продукт, який Ви можете використовувати як для себе особисто, так і для своєї роботи незалежно від сфери зайнятості. Вивчивши наш каталог Ви зможете підібрати плитку потрібної Вам товщини та відповідного кольору.
Докладніше про гумову плитку, її властивості, особливості та переваги ви зможете дізнатися з відео-обзора на нашому Youtube-каналі.
Підписаний на наш Youtube-канал https://goo.gl/EfsxxF, крім інформації про нас, Ви зможете побачити найцікавіші огляди, вівсуси, майстер-класи, краш-тести.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metall Comfort Service |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Гума |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Вага упаковки | 24 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб виготовлення | холодне пресування |
- Ціна: 700 ₴/кв.м



